Aktualności

z życia naszego kościoła

21.10.2018

Żyjemy w świecie nieograniczonego dostępu do informacji, natychmiastowej komunikacji, w którym roli nie gra już ani czas, ani przestrzeń. Od momentu, kiedy się budzimy i sięgamy po telefon, zalewa nas strumień wiadomości, który tylko przybiera na intensywności. Przeżywamy dzień w nieustannym kontakcie z innymi. Wiemy wszystko. Jednak czy naprawdę? W gąszczu informacji pojawiają się pytania.

Kiedy rzeczywistość przeniosła się do sf...

21.08.2018

Postmodernistyczny relatywizm postawił ludzkość wobec wachlarza opcji. Możesz być kimkolwiek chcesz, myśleć cokolwiek chcesz, jednak czy w takim świecie jest miejsce na prawdę? 

Czy ona istnieje?
Czy naprawdę leży po środku? 
Czy jest na nią miejsce w relatywizmie?
Skoro jesteśmy wobec niej zrezygnowani, dlaczego ciągle jej pragniemy?

Być może aktywnie jej szukasz, nie wiesz komu wierzyć, posługujesz się jej pojęciem, jednak nigd...

30.04.2018

Wdzięczni Bogu za gościnny dom, w którym spędziliśmy jako kościół ostatnie 10 lat, 
z radością informujemy, że od najbliższej niedzieli, 6 maja 2018, nasze nabożeństwa będą odbywały się w Grodzisku Mazowieckim przy Placu Króla Zygmunta Starego 9a w budynku Cechu Rzemiosł Różnych.

Początek nabożeństwa niedzielnego o godz. 11:00. Nabożeństwo będzie poprzedzone godzinnym Porankiem ze Słowem, który będzie rozpoczynać się o godz. 9:...

24.09.2016

W połowie maja nasz kościół odwiedził pastor Dieter Borchmann z rodziną. Pastor Borchmann, od lat służący w kościele Bibelgemeinde Berlin, uczestniczył w 2008 roku w formowaniu naszego kościoła, który wtedy powstał pod nazwą Chrześcijański Kościół Protestancki.

Wizyta wiązała się z intencją zacieśnienia współpracy między naszymi kościołami, która mimo różnicy językowej ma już swoją długą i interesującą historię. Między innymi goście...

Please reload

Ostatnie wpisy

April 30, 2018

Please reload

Archiwum
Please reload

Tagi

Napisz do nas

tel.:          602 336 846 | 792 616 888

adres nabożeństw i spotkań:                    

Plac Króla Zygmunta Starego 9A, II piętro

Grodzisk Mazowiecki

  • Facebook - Biały Krąg
  • Google+ - Biały Krąg
  • YouTube - Biały Krąg

© 2018 Pojednanie